V neděli 30. 9. 2012 jsme se opět sešli zavzpomínat na Janu Navrátilovou a sehrát několik kvalitních a náročných zápasů.

Letošní Memoriál jsme spojili s oslavou 110 let řevnického tenisu. Ředitelka turnaje Jolana Posseltová zahájila turnaj a slíbila, že příští rok u příležitosti oslav 111 let řevnického tenisu uspořádáme veliký Retro turnaj. Už nyní si tedy můžete připravovat kostýmy a dřevěné rakety. Na Janu zavzpomínal pan Jindřich König, který ze své pokladnice dokumentů a fotografií připravil tři koláže se vztahující se k událostem ze života Jany Navrátilové a k oslavám 110 řevnického tenisu.

Počasí bylo exkluzivní, Václav nám připravil boršč a vynikajícího mladého francouzského kohoutka s nádivkou. Některé účastnice napekly dobroty ke kávě, Míra Šebík přivezl červený a bílý burčák.

Letošního ročníku se zúčastnili také tři letovské dvojice a několik švédských přátel. Celkem se sešlo 13 dvojic. Po napínavém finále porazila dvojice Michal Rečka a Dana Šupáčková dvojici Michala Drašnara s Ivanou Kochovou.

Ceny vítězům předala dcera Jana Navrátilová, zavzpomínala na maminku, které by letos bylo 80 let. Zde k nahlédnutí pár fotografií.

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Říjen 2012 07:46)