Oslava 110 let řevnického tenisu

… a 4. ročník memoriálu Jany Navrátilové se konaly v neděli 30. září 2012 na dvorcích LTC Řevnice. Šlo o významnou klubovou událost, které se zúčastnilo celkem 26 hráčů i řada nehrajících tenisových příznivců klubu.

Akci zahájila ředitelka turnaje a členka výboru paní Jolana Posseltová. Úvodem krátce promluvil o historii řevnického tenisu čestný člen klubu a jeho kronikář MUDr. Jindřich König a dokumentoval ji prezentací 42 fotografií a novinových výstřižků na třech výstavních panelech. Četné z nich se týkaly vzpomínané paní Jany Navrátilové. Mimořádná byla fotografie třech nejslavnějších tenistek světa – Martiny Navrátilové, Chris Evertové a Pam Shriverové- na dvorcích LTC (tehdy Slavoje) v roce 1986 u příležitosti uspořádání Federation Cupu v Praze.

Turnaj se hrál jako soutěž čtyřher. Ve dvou skupinách hrály společně deblové a mixové páry každý s každým na jeden set. Vítězové skupin sehráli finále. Zvítězila dvojice Michal Rečka a Dana Šupáčková, kteří porazili Michala Drašnara a Ivanu Kochovou poměrem 6/2. Vítězům předala pohár MUDr. Jana Navrátilová, též čestná členka klubu.

Turnaj se hrál za dobrého počasí, byl podpořen hojným občerstvením pro hráče a zakončen společenským večírkem v naší krásné klubovně.

Autor J. König

 

Aktualizováno (Pondělí, 05 Listopad 2012 13:33)