Aktuality

Náš klub uspěl s žádostí o dotaci MŠMT v rámci programu organizace sportu ve sportovních klubech. Získána částka 28 000 Kč byla zcela použita pro podporu sportovních aktivit dětí a mládeže LTC Řevnice v roce 2017. 50 % částky bylo použito na úhradu služeb trenérů v rámci letních tenisových soustředění, 50 % bylo pou6ito na pronájem haly v zimním období.

Aktualizováno (Neděle, 21 Leden 2018 13:16)

 

 

MEMORIÁL JANY NAVRÁTILOVÉ

 

LTC ŘEVNICE

ZVE VŠECHNY HRÁČE, ČLENY I NEČLENY

NA TRADIČNÍ TURNAJ MIXŮ

 

26.8.2017 v 9:00

CENA: 250Kč/osoba, 500Kč/mix

 

V CENĚ STARTOVNÉHO JE POHOŠTĚNÍ, OBĚD A MÍČE

 

 

PŘIJĎTE SI ZAHRÁT, TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

 

LTC Řevnice slaví velký úspěch družstva A, které se probojovalo do 1. třídy!

Přijďte se v sobotu 24.6. podívat na naše kurty na poslední mistrák a oslavit tak s našimi hráči postup. V letošní soutěži si pěti vítězstvími vybojovali již 11 bodů. Ze šesti zápasů zažili porážku jen jednou, a to 17.6. při souboji s klubem 1. Vestecká sportovní. 


Sobotní klání s Tenisovým klubem Černošice už postup nezvrátí, přesto naši hráči udělají vše pro to, aby na velkolepé výkony navázali a své triumfy obhájili!


Přijďte se pobavit, zafandit a podpořit naše tenisty! 

 

DĚTSKÉ ŘEVNICKÉ TENISOVÉ TOUR

Vyzývám všechny nadšené tenisty k turnaji pro nejmenší!

 

Účastnit se můžou děti od 8 do 12 let.


Děti budou získávat body za účast, snahu i vítězství a odměna nikoho nemine!


Přihlášky přijímám formou SMS nebo e-mailu na: 737 918 971, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Do přihlášky uveďte jméno, věk, hráčské zkušenosti a termíny účasti

 

 

TERMÍNY TURNAJŮ vždy od 09:00

30.7.

6.8.

13.8.

27.8. ZÁVĚREČNÉ VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

 

CENA ZA 1 TURNAJ: 200,- Kč

 


Těším se na viděnou na kurtech!

trenér Petr Růžička

 

 

Ještě nevíte, co budou vaše děti dělat o prázdninách? Chcete, aby volný čas strávily smysluplně, aktivně a něco nového se naučily? Pak byste je měli přihlásit na tenisový tábor, který v LTC Řevnice pořádá trenér Petr Růžička. 

Přihlásit můžete děti od 5 do 15 let, kromě tenisu se naučí spoustu her, zlepší si fyzickou kondici, potkají nové kamarády a hlavně se budou skvěle bavit!

Podrobnosti, cena a termíny po kliknutí zde Informace a přihlášky na 737 918 971 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript