Aktuality

Poslední srpnovou sobotu jsme se tradičně sešli na pátém ročníku Memoriálu Jany Navrátilové. Turnaj zahájila dcera Jany Navrátilové Janička. Připili jsme Janinou oblíbenou becherovkou a zavzpomínali nad fotkami. Poté už se rozpoutal deblový souboj 20 dvojic. Po celý den nám přálo krásné počasí. Po náročném dni se do finále probojovali Karel a Katka Hüblovi, kteří porazili Jolanu Posseltovou s Michalem Drašnarem. Fotodokumentace zde.

 

Ve dnech 6. – 8. července 2013 se hrál na dvorcích LTC Řevnice celostátní tenisový turnaj dospělých v kategoriích mužů a žen, a to ve dvouhrách i ve čtyřhrách. Turnaje se zúčastnilo 33 mužů a 13 žen. Obě dvouhry a čtyřhra mužů se odehrály v kategoriích 5 a čtyřhra žen v kategorii 4.
Ve finále dvouhry mužů zvítězil Štěpán Vančuřík nad Ondřejem Kvasničkou 6:3, 6:1, ve čtyřhře ve finále zvítězili Carlos Vašut a Filip Michl nad Danem Šebíkem a Ondřejem Kvasničkou 6:1, 7:5.
Ve finále dvouhry žen vyhrála Tereza Klocová nad Michaelou Hlavatou 5:0,scr. a ve čtyřhře se staly vítězkami Klocová s Nicole Martincovou, které porazily Andreu Havlínovou a Gabrielu Tilkeridisovou  6:3, 3:6, 1:0.

Celkově měl turnaj velmi dobrou úroveň a obětavě jej řídili Mirek Šebík, Míša Drašnar a Sláva Klement. Zdá se, že tradice slavných řevnických turnajů by se mohla obnovit.

 

Poslední neděli v červnu se rozhodli oslavit významné jubileum dva naši borci - Pavel Školník a Michal Drašnar. Uspořádali turnaj losovaných dvojic a následnou oslavu. V turnaji se utkalo 11 dvojic a k překvapení všech, se oslavenci sešli ve finále. Vyhrála dvojice Radka Koštialiková/Michal Drašnar nad Danou Šupáčkovou/Pavlem Školníkem. Počasí nám přálo, pivo a víno teklo proudem, stoly a rožně se prohýbaly pod lahůdkami. Byla to pěkně strávená neděle. Chlapci děkujeme a už se těšíme na Vaše šedesátiny!
Zde fotodokumentace

Aktualizováno (Úterý, 02 Červenec 2013 07:06)

 

Memoriál Pepy Semanského

Ve dnech 8. a 9. června t.r. se na dvorcích LTC již tradičně uskutečnil 18.

ročník Memoriálu Pepy Semanského – veteránský tenisový turnaj mužů ve

čtyřhře. Populární turnaj se hrál jako vždy ve dvou věkových kategoriích.

Letošní účast byla nižší – celkem 18 hráčů. Důvodem absence některých

hráčů byly povodně v obcích regionu Dolní Berounka, ze kterých se

turnaje zúčastní nejvíce tenistů.

Velký sportovec Josef – Pepa Semanský by se letos dožil 77 let!

J.König

Aktualizováno (Úterý, 02 Červenec 2013 06:42)

 

 

18. ročník Tipsport press cupu

 

O víkendu 18.-19.5.2013 se uskutečnil v areálu Sportclubu Řevnice a LTC Řevnice u Prahy již 18. ročník Tipsport press cupu - Mistrovství České republiky novinářů v tenisu.
Skvěle připravené kurty i slunečné počasí na objednávku, to vše naplnilo očekávání a bylo předpokladem skvělých výkonů, které zejména v závěrečných fázích turnaje tenisté - novináři podávali.

http://home.tipsport.cz/presscup/

Aktualizováno (Úterý, 02 Červenec 2013 06:44)