Aktuality

Tři spodní kurty jsou připraveny ke hře, zatím jen v rámci zkušebního provozu. Jestli už jste ale netrpěliví a natěšení na první podání, můžete letní tenisovou sezónu zahájit po dohodě se správcem nebo Mírou Šebíkem.

Tak příjemnou hru!

 

Náš klub získal individuální účelovou dotaci od Středočeského kraje na podporu sportovních aktivit mládeže. Dotace ve výši 17 500 Kč byla použita:

 • Na nákup materiálu pro zajištění treningu (tenisové míče pro mini a baby tenis a 2 košů na tenisové míče)
 • Na nákup sportovních cen pro tenisové turnaje (poháry, sady potítek)
 • Pronájem dvorců v tenisové hale v Řevnicích (25 hodin v zimní sezóně 2016/2017)
 • Děkujeme Středočeskému kraji za podporu!

  Aktualizováno (Pondělí, 09 Leden 2017 17:11)

   
  Stanice BBC natočila hodinový dokument o životě a tenisové kariéře Martiny Navrátilové, který obsahuje rovněž zajímavé záběry z Řevnic a LTC. Film je k dispozici na Youtube.

  Aktualizováno (Neděle, 10 Červenec 2016 09:34)

   

  Přípravné práce před nadcházející se sezonou se již rozbíhají. Kdo bude mít chuť a zájem může přijít a dobrovolně pomoci 25.-28.3.2016. nebo 1.-3.4.2016. Správce bude přítomen cca 10:00-16:00 a je potřeba se předem domluvit - Jiří Otradovský 603 836 141

  Platby členských příspěvků budou opět možné u správce či na běžný účet: Bankovní spojení: ČS 384774389/0800 do poznámky uveďte jméno, příjmení rodné číslo. Sdružené platby pro více osob rozepsat! Zároveň prosím o info o platbě na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

  Výše platby dle aktuálního ceníku schváleného na valné hromadě. Připomínám, že platby do 31.5. jsou výhodnější.

  V případě nejasností či změny statutu, či pokud jste jako člen neobdržeki tuto zprávu emailem, aktualizujte svoje kontaktní údaje u správce či na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

  Aktualizováno (Středa, 30 Březen 2016 09:52)

   

   

  Jedna z posledních fotek Áji Vrzáňové: »Odsvědčila« svatbu Navrátilové

  Fotogalerie

  8 fotografií

  Legendární krasobruslařka Ája Vrzáňová
  Komu připadnou miliony po Áje Vrzáňové?
  V 83 letech vypadá báječně

  S Vrzáňovou se přátelily roky. I díky společné lásce k tenisu. „Ája celý život dřela, cvičila, udržovala se v kondici. Hrála tenis moc ráda a velmi dobře. S Martinou Navrátilovou si pinkla i ve Wimbledonu. Vím, že to bylo den po jednom z jejích triumfů,“ prozradila Blesku Svatava Chalupská, nejlepší kamarádka Vrzáňové.

   

  Fotogalerie
  8 fotografií

  Ája Vrzáňová (druhá zleva) "odsvěčila" svatbu Martiny Navrátilové. Je to jedna z jejích posledních fotek. • Twitter

  Pocta

  Navrátilová ráda chodila do jejích restaurací, které po skončení kariéry provozovala, před 10 lety nechyběla na slavnostním večeru, který na její počest uspořádali američtí krasobruslaři.

  „Co máme společného? Sport, lásku k vlasti, to je asi stejné. Film, co ukazovali o Áje, byl velmi dojímavý a hlavně, když mluvila na Václavském náměstí v roce 1993. Já jsem zažila to stejné. Můj táta mi před emigrací také říkal, abych se nevracela. Náš život byl paralelní. Mě to trvalo jedenáct let, než jsem se mohla vrátit, jí čtyřicet,“ řekla tehdy Navrátilová.

  Právě Vrzáňová byla v únoru jedním z hlavních hostů na její svatbě v New Yorku! Martina teď fotku z veselky zveřejnila jako vzpomínku...

  Aktualizováno (Čtvrtek, 06 Srpen 2015 19:34)